کانتینر فایروال جونیپر juniper cSRX

ردپای فشرده، دیوار آتش با تراکم بالا برای محیط های مجازی و ابر (cloud).

cSRX جونیپر خدمات پیشرفته ی امنیتی شامل امنیت محتوا، امنیت برنامه، و مدیریت بحران در یک فاکتور به فرم کانتینر ارائه می دهد. با استفاده از ردپای اندک و داک کوچک به عنوان کانتینر سیستم مدیریت، cSRX Juniper ، استقرار سرویس های امنیتی پرسرعت و با تراکم بالا را ممکن می سازد.

cSRX

cSRX جونیپر خدمات پیشرفته ی امنیتی

تجارت به طور رو به رشدی به تکنولوژی کانتینر برای توسعه ی برنامه ها وابسته است. استفاده از کانتینرهای داک به طور چشمگیری از مخارج می کاهد، چراکه هر کانتینر OS (سیستم عامل) میزبان را به اشتراک می گذارد. گذشته از اینکه یک سرور از چند کانتینر پشتیبانی می کند، تنها یک OS در حال استفاده است. و بدلیل اینکه کانتینرها حجم کمی دارند، یک سرور می تواند تعداد زیادی کانتینر را نسبت به ماشین های مجازی (VMs) میزبانی کند، و بازده استفاده را بهبود فوق العاده ی ببخشد.

کانتینر دیوار آتش cSRX جونیپر ، مانند دیگر کانتینرها، از چند جهت با VMها تفاوت دارد. بدون هیچ OS مهمانی اجرا می شود، ردپای بسیار کمی دارد، انتقال و دانلود آن بسیار ساده است. حافظه ی کمتری اشغال می کند و زمان گردش آن کمتر از ثانیه است. همه ی این ها باعث تراکم بیشتر و هزینه ی کمتر می شود.

مدیریت امنیت فضای Junos چهارچوب های سیاست، مدیریت، و در دید بودن را برا دارایی های فیزیکی و مجازی را از طریق یک پلتفرم مرکزی مشترک بهبود می بخشد. مدیریت امنیتی یک پنجره برای مدیریت سیاست های فایروال به طور پیوسته در سراسر سری پلتفرم های vSRX، cSRX، و SRX جونیپر وجود دارند.

برای ارائه دهنگان خدمات و سازمان هایی که برنامه های خدمات محور توسعه می دهند، Juniper cSRX ، نمونه کارهایی از حدمات امنیتی کانتینری ارائه می دهد. این نمونه ها شامل: سیستم پیشگیری از نفوذ جونیپر (IPS) و مدیریت یکپارچه تهدیدات جونیپر (UTM) می شود. این توانایی های cSRX چندین توابع شبکه مجازی سازی (NFV) را پشتیبانی می کنند.

cSRX با Juniper Contrail و OpenStack یکپارچه است. یکپارچگی با راه حل های نرم افزار ثالث با برنامه ی تعریف شده (SDN) از طریق رابط های مدیریت مشترک در سراسر خانواده SRX جونیپر امکان پذیر شده است.

ویژگی ها

  • هدف ساخته شده ی مجازی، ردپای اندک، ارائه خدمات امنیتی با تراکم بالا برای محیط های مجازی و برنامه های کاربردی.
  • قابل استفاده در داک کانتینر
  • پشتیبانی از استقرار سریع که نیازمند خدمات امنیتی با گردش با سرعت زیر ثانیه هستند.
  • یکپارچه سازی Juniper UTM، Juniper IPS، و خدمات AppSecure 2.0 نسل بعدی فایروال (NGFW) جونیپر برای ایجاد یک چهارچوب جامع برای محافظت دربرابر تهدید.
  • امنیت سیاست های مدیریتی یکپارچه و مرکزی در سراسر فایروال های فیزیکی و مجازی را از طریق Junos Space Security Director قطعی می سازد.
  • کار با Security Director برای تهیه ی یک پنجره ی واحد برای مدیریت سیاست های فایروال به طور یکپارچه در سراسر سری پلتفرم های Juniper cSRX ، Juniper vSRXو Juniper SRX.
  • پشتیبانی از SDN و NFV از طریق ادغام با Contrail، OpenStack، و راه حل SDN ثالت.