فایروال جونیپر SRX100 (Juniper SRX100 Firewall)

شرکت نسل بعد، امنیت و مسیریابی برای محل های کوچک

دروازه خدمات SRX100 یک سیستم مسیریابی و مستحکم است که برای کسب و کارهای کوچک و مکان های شرکتی توزیعی ایده ال است.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX100 امنیت شبکه کوچک

دروازه خدمات SRX100 یک کامپیوتر رومیزی است که به صورت ایده ال برای ایمن کردن مکان های شرکتی توزیع شده کوچک ایده ال است و امینت، مسیریابی، سوئیچینگ و اتصال WAN را محکم می کند و تا 700 مگابیت بر ثانیه IPsec VPN را پشتیبیانی می کند. مدیریت متحد تهدید (UTM) دارای ویژگی هایی همچون: ضد ویروس، امینت برنامه، سیستم ممانعت از تداخل (IPS) ، آنتی اسپم، و فیلیترینگ وب پیشرفته است.

SRX100 ویژگی هایی ارائه می کند که عملکرد و انعطاف پذیری کامل برای دسترسی به اینترنت و اینترانت امن را فراهم می کندف و می تواند مستقیماً به شبکه های خصوصی مرسوم مثل خطوط استیجاری، رله قالب، یا MPLS یا به اینترنت عمومی متصل شود.

دروازه خدمات سری SRX، رنجی از راهحل های امنیت شبکه با عملکرد خوب را پیشنهاد می کند که دارای تعداد پورت های بالا، امنیت پیشرفته، و اتصال انعطاف پذیر راحت در پلت فرم های مدیریت شده است.

ویژگی ها

  • عملکرد مقیاس پذیر، خدمات اضافی را بدون تنزل در عملکرد فراهم می کند
  • سازگاری سیستم و شبکه قابلیت اطمینان حامل را از سخت افزار و عناصر تکراری و نرم افزار سیستم عامل Junos تضمین می کند.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.
  • حفاظت از تهدید جامع شامل فایروال چند گیگابیتی، شناسایی تداخل و ممانعت از آن، خودداری از سرویس (DoS)، انتقال آدرس شبکه (NAT) و کیفیت خدمات (QoS) است.