فایروال جونیپر SRX1500 (Juniper SRX1500 Firewall)

فایروال های با عملکرد خوب و تاخیر کاهش یافته برای مراکز داده و شرکت هایی که cloud فعال شده است

جونیپر SRX1500، امنیت شبکه کم تاخیر، عملکرد بالا و مقرون به صرفه را در مکان های محوطه شرکت توزیع شده و برای مراکز داده با ابعاد کوچک تا متوسط فراهم می کند.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX1500 مناسب برای cloud

اساس رشد کسب و کار قوی، اتصالات ایمنی است که می تواند برای محافظت از دارایی های شما عمل کند. جونیپر SRX1500 بیان می کند که اتصالات برای کمک به کسب و کار شما، اهداف آن را برآورده می کند. اینکه سرویس ها و برنامه های جدید گسترش می یابند، به ابر متصل می گردند، الزامات سازگاری را برآورده می کنند یا بازدهی عملیاتی را بهبود می بخشند، SRX1500 شبکه شما را مقیاس پذیر، ایمن و قابل کنترل نگه می دارد.

SRX1500 که یک سازگاری امنیتی با عملکرد بالا است، از مکان های محوطه شرکتی توزیع شده حفاظت می کند و به عنوان یک فایروال پیرامونی برای مراکز داده با ابعاد کوچک تا متوسط عمل می کند.

ترکیب معماری های نرم افزار و سخت افزار روی SRX1500، عملکرد خیلی خوبی در یک فاکتور فرم 1U دارد. SRX1500، عمل فایروال کردن را خیلی سریع و با حفاظت در برابر دخالت انجام می دهد که می توان برای حفاظت از افزاره های کاربر نهایی آن را تعمیم داد. عملکرد فایروال در پروفایل های مرک افزاری مختلف و الگوهای استفاده مختلف، ثابت باقی می ماند. قابلیت های مدیریت یکپارچه تهدید و سیستم محافظت از دخالت (IPS)، شناسایی دخالت ها، اجرای سیاست ها، و کاهش پیشگیرانه تهدیدها را راحت-تر می کنند تا تجربه کاربر و برنامه را بهبود بخشند.

ویژگی ها

  • تراکم پورت زیادی را به همراه انعطاف پذیری در چندین سرعت مختلف از رابط اترنت فراهم می کند.
  • تلرانس خطا را از طریق سخت افزار و عناصر اضافی مثل منابع تغذیه فراهم می کند. قابلیت اطمینان در رده حامل ناشی از ارتجاع سیستم عامل Junos سیستم و شبکه است.
  • شامل استفاده راحت از GUI است و به افراد اجازه مدیریت افزاره را می دهد.
  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست بر اساس داده GeoIP و UTM (شامل IPS و امنیت برنامه، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب)، NAT، DoS و QoS است.
  • بخش بندی شبکه را فعال می کند که مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • به کاربران قابلیت های اتوماسیون درون و بیرون باکس و مدیریت امنیت شبکه متمرکز، گسترش و نگهداری را به کاربران ارائه می کند تا مکان هایی که از نظرجغرافیایی پراکنده هستند، ساده شوند.

مشخصات

Junos OS Software version tested15.1X49-D30
Firewall performance (max)10 Gbps
IPS performance3 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance2 Gbps
Maximum concurrent sessions2 million
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)50,000
Maximum security policies16,000