فایروال جونیپر SRX3400 (Juniper SRX3400 Firewall)

ایده ال برای ایمن سازی مراکز داده و محل های سرور

SRX3400 یک پلت فرم ایده ال برای ایمن سازی شرکت، فراهم کننده سرویس، و مراکز داده اپراتور موبایل و محل های سرور، و همچنین تشدید خدمات امنیتی در زیرساختار شبکه است.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX3400 مناسب برای مراکز داده و سرور ها

خدمات دروازه SRX3400 برای شرکت های متوسط تا بزرگ، بخش دولتی، و شبکه های ارائه دهنده خدمات به طور ایده ال مناسب است. زیرساختارهای شبکه مرکز داده را ایمن و بخش بندی می کند و سرویس های امنیتی پیشرفته را تشدید می کند و سیاست های منحصر به فرد در هر ناحیه را در محل هی سرور و سایت های میزبان کوچک تا متوسط اجرا می کند.

SRX3400 یک پلت فرم امنیتی نسل بعد است که عملکرد پیشرو در بازار، مقیاس پذیری و یکپارچه سازی سرویس را در فاکتور فرم 3U با سایز متوسط منتقل می کند. از فایروال 30Gbps، IPsec VPN با مقدار 8Gbps و تا 175000 اتصال جدید در ثانیه پشتیبانی می کند.

هوش امنیتی یکپارچه، حفاظت از تهدید وفقی در مقابل بات نت های دستور و کنترل (C&C)، بدافزار، و تهدیدات برنامه وب را پیشنهاد می کند. همچنین SRX550 سیاست های مبتنی بر داده GeoIP از Huniper را تصویب می کند. مشتریان نیز به فیدهای شخص ثالث برای حفاظت از بدافزار پیشرفته و دیگر تهدیدات شدت می بخشند.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست بر اساس داده GeoIP و UTM است که شامل IPS و امنیت برنامه (AppSecure)، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب NAT، DoS و QoS است.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 12.1X44
Firewall performance (max)30 Gbps
IPS performance8 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance8 Gbps
Maximum concurrent sessions2.25/3 million sessions*
*Additional Extreme License required for 3M sessions
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)150,000
Maximum security policies40,000