فایروال جونیپر SRX3600 (Juniper SRX3600 Firewall)

ایده ال برای مراکز داده و محل های سرور

جونیپر SRX3600 به منظور ایمن سازی شرکت، ارائه دهندگان سرویس، و مراکز داده اپراتور موبایل با ابعاد متوسط تا بزرگ طراحی شده است و خدمات امنیتی را در زیرساختارهای شبکه تشدید می کند.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX3600 مناسب برای مراکز داده و سرور ها

جونیپر SRX3600 با ویژگی های امنیت یکپارچه با رنج کامل مجهز شده که آن را گزینه مناسبی برای ایمن سازی مراکز داده شرکتی، میزبان یا واقع شده در مراکز داده یکسان، و خدمات و برنامه های نسل بعد می کند.

این مورد یک پلت فرم امنیتی نسل بعد است که عملکرد پیشرو در بازار، مقیاس پذیری و یکپارچه سازی سرویس را در فاکتور فرم با سایز متوسط منتقل می کند. از فایروال 55Gbps، IPsec VPN با مقدار 15Gbps و تا 175000 اتصال جدید در ثانیه پشتیبانی می کند.

هوش امنیتی یکپارچه، حفاظت از تهدید وفقی در مقابل بات نت های دستور و کنترل (C&C)، و تهدیدات برنامه وب را پیشنهاد می-کند. همچنین سیاست های مبتنی بر داده GeoIP از Huniper را اجرا می کند. مشتریان نیز به فیدهای شخص ثالث برای حفاظت از بدافزار پیشرفته و دیگر تهدیدات شدت می بخشند.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست بر اساس داده GeoIP و UTM است که شامل IPS و امنیت برنامه (AppSecure)، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب NAT، DoS و QoS است.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 12.1X44
Firewall performance (max)55 Gbps
IPS performance15 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance15 Gbps
Maximum concurrent sessions2.25/ 6 million sessions*
*Additional Extreme License required for 6M sessions
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)270,000
Maximum security policies40,000