فایروال جونیپر SRX5400 (Juniper SRX5400 Firewall)

به منظور ایمن سازی مرزهای شرکت ها و مراکز داده بزرگ

جونیپر SRX5400 یک پلت فرم امنیتی مبتنی بر معماری ابتکاری است که عملکرد برجسته و یکپارچه سازی سرویس را اجرا می کند.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX5400 مناسب برای مراکز داده های بزرگ

جونیپر SRX5400 با ویژگی های امنیت یکپارچه با رنج کامل مجهز شده که آن را گزینه مناسبی برای ایمن سازی مراکز داده شرکتی، میزبان یا واقع شده در مراکز داده یکسان، و خدمات و برنامه های نسل بعد می کند.

جونیپر SRX5400 یک پلت فرم امنیتی نسل بعد است که برای شرکت ها، ارائه دهندگان سرویس، و شبکه های بخش عمومی مناسب است. بر اساس یک معماری پیچیده و با استفاده از عملکرد خوب کارت های خط، SRX5400 اتصال، عملکرد و یکپارچه سازی سرویس یک طرفه ای را مهیا می کند.

SRX5400، معرف بازترین و مقیاس پذیر ترین پلت فرم امنیتی در صنعت است. هوش امنیتی یکپارچه، حفاظت از تهدید وفقی در مقابل بات نت های دستور و کنترل (C&C)، بدافزار و تهدیدات برنامه وب را پیشنهاد می کند. در شرکت هایی که قابلیت های جمع-آوری تهدید خودشان را دارند، شما می توانید SRX5400 را به عنوان نقطه اجرا برای فیدهای سلیقه ای و شخص ثالث درنظر بگیرید که در برابر تهدیدات منحصر به صنعت شما، حفاظت می کند.

قیمت/عملکرد برتر و یک اثر کوچک از آن، SRX540 را به گزینه ایده الی برای ایمن سازی مرزهای شرکت و مراکز داده، زیرساختارهای ارائه دهندگان سرویس، و برنامه ها و خدمات نسل بعد مبدل کرده است.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی باز و عملی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست دینانیک بر اساس داده GeoIP و C&C؛ و پشتیبانی برای فیدهای تهدید سفارشی و شخص ثالث.
  • خدمات امنیتی پیشرفته شامل IPS و امنیت برنامه (AppSecure)، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب NAT، DoS و QoS است.
  • مسیر ویژه، یک قابلیت برای بهینه سازی که در کارت های خط نسل بعد موجود است (IOCII)، به شکل مطمئنی عملکرد SRX5400 را ایمن بهینه می کند تا پهنای باند IMIX را با شناسایی جریان های ترافیکی بهبود بخشد؛ به این ترتیب نیازی به بازرسی اضافی یا پردازش عمیقی نیست.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 15.1x49
Firewall performance (max)65 Gbps (480 Gbps with Express Path)
IPS performance22 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance35 Gbps
Maximum concurrent sessions42 million
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)420,000
Maximum security policiesUnrestricted