فایروال جونیپر SRX550 (Juniper SRX220 Firewall)

جونیپر ایمن برای مکان های شاخه ای با ابعاد متوسط تا بزرگ.

جونیپر SRX550، یک راه کار خوب و منعطف برای امنیت نسل بعد و انتقال شبکه رده سازمانی برای حفاظت از مکان های شاخه ای امروزی با ابعاد متوسط تا بزرگ است.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX500 امنیت شبکه متوسط و بزرگ

جونیپر SRX550 یک راه کار همه جانبه است که امیت، مسیریابی و سوئیچینگ و اتصالات WAN را در یک افزاره واحد 2U برقرار می کند. از فایروال 5.5Gbps ، IPsec VPN با نرخ 1Gbps و IPS با نرخ 800Mbps پشتیبانی می کند.

SRX550 از قابلیت های فایروال نسل بعد مثل ممانعت از دخالت، رویت پذیری و کنترل برنامه، و مدیریت یکپارچه تهدید (UTM) شامل آنتی ویروس، آنتی اسپم، و فیلیتینگ بهبود یافته وب پشتیبانی می کند. هوش امنیتی یکپارچه، حفاظت از تهدید وفقی در مقابل بات نت های دستور و کنترل (C&C)، بدافزار، و تهدیدات برنامه وب را پیشنهاد می کند. همچنین SRX550 سیاست های مبتنی بر داده GeoIP از Huniper را تصویب می کند. سازمان های IT می توانند از فیدهای شخص ثالث برای حفاظت در برابر تهدیدات پیشرفته استفاده کنند.

SRX550 برای ایمن سازی مکان های شاخه ای با ابعاد متوسط تا بزرگ که به صوزت جغرافیایی پراکنده شده اند، بهینه شده است. همچنین مسیریابی، امنیت و دیگر برنامه های میان رنج مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای سایت های شاخه ای فراهم می کند. کارمندان IT می توانند کاربردهای SRX550 را در سایت های پراکنده، با استفاده از پلت فرم مدیریت هدایت کننده امنیت فضای Junos متمرکز، گسترش و مدیریت کنند.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست بر اساس داده GeoIP و UTM (شامل IPS و امنیت برنامه، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب)، NAT، DoS و QoS است.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • قابلیت های اتوماسیون درون و بیرون باکس و مدیریت امنیت شبکه متمرکز، گسترش و نگهداری را در مکان هایی که از نظرجغرافیایی پراکنده هستند، ساده می کند.
  • استفاده راحت از GUI به افراد اجازه مدیریت افزاره را می دهد.
  • انعطاف پذیری راط WAN، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 12.1
Firewall performance (max)5.5 Gbps
IPS performance800 Mbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance1.0 Gbps
Maximum concurrent sessions375,000
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)27,000
Maximum security policies7,256