فایروال جونیپر SRX5600 (Juniper SRX5600 Firewall)

برای ایمن سازی شرکت های بزرگ و زیرساختارهای ارائه دهندگان سرویس بهینه شده اند.

جونیپر SRX5600 در نواحی مختلف از سیاست های منحصر به فردی پشتیبانی می کند و خدمات امنیتی را در زیرساختارهای شبکه برای شرکت و ارائه دهندگان سرویس شدت می بخشد.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX5600 مناسب برای مراکز داده های بزرگ

جونیپر SRX5400 یک پلت فرم امنیتی نسل بعد است که گزینه مناسبی برای ایمن سازی شرکت های بزرگ، ارائه دهند-گان سرویس، و شبکه های بخش عمومی است.

بر اساس یک معماری خلاقانه که عملکرد فوق العاده، مقیاس پذیری، و یکپارچه سازی خدمات را فراهم می کند، SRX5600 بازترین و مقیاس پذیرترین پلت فرم امنیتی در صنعت را فراهم می کند. اطلاعات تهدید یکپارچه تطبیقی، سفارشی حفاظت از خطر در برابر فرمان و کنترل (C & C) بات نت و نرم افزارهای مخرب، و همچنین اجرای سیاست پویا بر اساس داده GeoIP با تهدید، با هوش فیدهای Juniper ارائه شده است. در شرکت هایی که دارای قابلیت های مجموعه تهدید هستند، شما همچنین می توانید SRX5600 را به عنوان یک نقطه اجرا برای فیدهای سفارشی و شخص ثالث، محافظت در برابر تهدیدات پیشرفته و منحصر به صنعت خود تقویت کنید.

مقیاس پذیری فوق العاده باعث می شود SRX5600 خدمات دروازه به خوبی برای تامین امنیت مراکز بزرگ داده، زیرساخت های ارائه دهنده خدمات، و خدمات نسل بعدی و برنامه های کاربردی، و همچنین اجرای سیاست های امنیتی منحصر به فرد در هر منطقه مناسب باشد.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی باز و عملی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست دینانیک بر اساس داده GeoIP و C&C؛ و پشتیبانی برای فیدهای تهدید سفارشی و شخص ثالث.
  • خدمات امنیتی پیشرفته شامل IPS و امنیت برنامه (AppSecure)، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب NAT، DoS و QoS است.
  • مسیر ویژه، یک قابلیت برای بهینه سازی که در کارت های خط نسل بعد موجود است (IOCII)، به شکل مطمئنی عملکرد SRX5400 را ایمن بهینه می کند تا پهنای باند IMIX را با شناسایی جریان های ترافیکی بهبود بخشد؛ به این ترتیب نیازی به بازرسی اضافی یا پردازش عمیقی نیست.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • - موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 15.1x49
Firewall performance (max)130 Gbps (960 Gbps with Express Path)
IPS performance50 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance100 Gbps
Maximum concurrent sessions114 million
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)1 million
Maximum security policiesUnrestricted