فایروال جونیپر SRX5800 (Juniper SRX5800 Firewall)

مقیاس پذیری زیادی برای ایمن سازی چالش برانگیزترین شبکه ها برقرا می کند

جونیپر SRX5800، مقیاس پذیری، یکپارچه سازی سرویس های امنیتی را با عملکرد شکستن رکورد 100 میلیون عمل همزمان و فایروال 2Tbps بازتعریف می کند که برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر شبکه های درخواستی در جهان است.

vSRX

فایروال جونیپر Firewall Juniper SRX5800 مناسب برای عظیم ترین شبکه ها

جونیپر SRX5800، یک پلت فرم امنیتی جایزه برده، نسل بعدی بر اساس یک معماری خلاقانه است که عملکرد فوق العاده، مقیاس پذیری، و یکپارچه سازی خدمات را فراهم می کند.

SRX5800 برای ارائه دهنده خدمات، شرکت های بزرگ، و شبکه بخش عمومی به طور ایده ال مناسب است، و از فایروال 2Tbps، قابلیت اطمینان در رده حامل، بیش از 100 گیگابیت در ثانیه سیستم پیشگیری از نفوذ (IPS)، و یک صنعت شکننده رکورد با 100 میلیون عمل همزمان کاربر پشتیبانی می کند.

SRX5800 بازترین و مقیاس پذیرترین پلت فرم امنیتی در صنعت را فراهم می کند. اطلاعات تهدید یکپارچه تطبیقی، سفارشی حفاظت از خطر در برابر فرمان و کنترل (C & C) بات نت و نرم افزارهای مخرب، و همچنین اجرای سیاست پویا بر اساس داده GeoIP با تهدید، با هوش فیدهای Juniper ارائه شده است. در شرکت هایی که دارای قابلیت های مجموعه تهدید هستند، شما همچنین می توانید SRX5800 را به عنوان یک نقطه اجرا برای فیدهای سفارشی و شخص ثالث، محافظت در برابر تهدیدات پیشرفته و منحصر به صنعت خود تقویت کنید.

ویژگی ها

  • حفاظت جامع شامل فایروال مالتی گیگابیت، هوش امنیتی باز و عملی از طریق Spotlight Secure، اجرای سیاست دینانیک بر اساس داده GeoIP و C&C؛ و پشتیبانی برای فیدهای تهدید سفارشی و شخص ثالث.
  • خدمات امنیتی پیشرفته شامل IPS و امنیت برنامه (AppSecure)، کنترل فایروال مبتنی بر نقش کاربر، آنتی ویروس، آنتی اسپم و فیلترینگ وب NAT، DoS و QoS است.
  • مسیر ویژه، یک قابلیت برای بهینه سازی که در کارت های خط نسل بعد موجود است (IOCII)، به شکل مطمئنی عملکرد SRX5400 را ایمن بهینه می کند تا پهنای باند IMIX را با شناسایی جریان های ترافیکی بهبود بخشد؛ به این ترتیب نیازی به بازرسی اضافی یا پردازش عمیقی نیست.
  • عملکرد قابل مقیاس، خدمات اضافی را بدون تنزل در چیزی فعال می کند.
  • ارتجاع سیستم و شبکه، تضمین کننده ی قابلیت اطمینان در رده حامل را از سخت افزار و عناصر اضافی و نرمافزار سیستم عامل Junos است.
  • انعطاف پذیری رابط، نیازهای هر شبکه ای را برآورده می کند.
  • بخش بندی شبکه مدیران را مجاز می کند تا امنیت و سایست ها را در خور کنند.
  • موتور مسیریابی مستحکم، داده را جداسازی می کند و صفحات را برای مجاز کردن گسترشات مسیریابی و افزاره های امنیتی کنترل می کند.

مشخصات

Junos OS Software version testedJunos OS 15.1x49
Firewall performance (max)320 Gbps (2 Tbps with Express Path)
IPS performance100 Gbps
AES256+SHA-1 / 3DES+SHA-1 VPN performance200 Gbps
Maximum concurrent sessions230 million
New sessions/second (sustained, TCP, 3-way)2 million
Maximum security policiesUnrestricted